Polityka prywatności

Wszystko co chcesz wiedzieć na temat przetwarzania danych przez moją stronę.

Postanowienia ogólne

Definicje

Tomasz Bilak, zwany dalej Projektantem lub Odpowiadającym Na Pytania

Tomasz Bilak Projektant Graficzny, Gdańsk ul. Złota Karczma 7c/23, NIP: zwana dalej Moja Firma

Ty, zwany dalej Użytkownikiem lub Pytającym

Strona https://bilak.pl zwana dalej Moja Stroną lub Stroną Twojego Ulubionego Brand Designera

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane dalej RODO lub Przykrą ale Ważną Koniecznością

Administratorem danych osobowych Pytających na Stronie Twojego Ulubionego Brand Designera jest Moja Firma reprezentowana przez Odpowiadającego Na Pytania

Dane osobowe zbierane przez Odpowiadającego Na Pytania przetwarzane są zgodnie z Przykrą ale Ważną Koniecznością

Postanowienia mniej ogólne

Co, jak i po co?

Odpowiadający Na Pytania nie potrzebuje zapisywania Pytającego do pseudo-newslettera tworzonego tylko po to by zebrać Twoje dane osobowe więc Strona Twojego Ulubionego Brand Designera nie posiada możliwości zapisu do newslettera, co oznacza, że nie znam Twojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Pytajacy odwiedzający Moją Stronę pozostaje anonimowy.

Odpowiadający Na Pytania odpowiada na pytania poza Stroną Twojego Ulubionego Brand Designera więc nie będziesz tu nic komentować i nie będziesz zostawiać swojego imienia i nazwiska na Mojej Stronie. To moja strona, założ sobie własną i tam wpisuj swoje dane - mogę pomóc.

Jeśli zdecydujesz się na kontakt mailowy lub telefoniczny, Odpowiadający Na Pytania otrzyma dane, które Pytający udostępni w tej sposób. Dane te mogą zostać zapisane w pamięci Projektanta lub skrzynce pocztowej Google Gmail lub serwerze Cyber_Folks, z którego korzysta Strona Twojego Ulubionego Brand Designera.

Strona Twojego Ulubionego Brand Designera zbiera dane do analityki korzystając z narzędzi takich jak Google Analitics, Albacross oraz Facebook Pixel zwanymi dalej Narzędziami.

Narzędzia zbierają anonimowe informacje na temat Twoich odwiedzin na Stronie Twojego Ulubionego Brand Designera, takie jak podstrony, które wyświetliłeś, czas jaki spędziłeś na Mojej Stronie. To znaczy, że wykorzystuję pliki cookies Narzędzi.

Zebrane dane pomogą Projektantowi usprawnić działanie strony oraz znajdujące się na niej informację, tak by Strona Twojego Ulubionego Brand Designera lepiej odpowiadala na potrzeby Pytającego.

Udostępnianie Twoich Danych

Pytający pozostaje anonimowy dla Odpowiadającego Na Pytania więc nawet, gdym chciał (a nie chcę) to nie udostępnię Twojego adresu e-mail, imienia ani nazwiska firmom trzecim, nawet Boguś Linda ich nie dostanie.

Boguś jeśli chcesz czyjeś dane to wybacz ale ode mnie ich nie dostaniesz. Do samego końca… mojego lub Mojej Strony.

Pytający może być pewien, że Odpowiadający Na Pytania dokłada wszelkich starań by dane pozostały bezpieczne. Bywa, że Odpowiadający Na Pytania musi za to dodatkowo płacić ale to go nie powstrzymuje.

Jeśli niniejsza polityka prywatności nie reguluje jakiś spraw, napisz maila.